Jak szybko schudnąć do Sylwestra i wrócić do formy po świętach?

Święta to bardzo przyjemny czas. Spotkania z rodziną, a do tego pyszne dania i ciasta i jeszcze więcej pysznego jedzenia. To zaledwie jeden wieczór i 2 dni, a potrafią zmienić bardzo dużo.

Kto nie odmawiał sobie niczego może po świętach odczuć tego pewne konsekwencje: niestrawność, wzdęcia, gorsze samopoczucie, uczucie ciężkości i niestety nieco większy obwód brzucha i nawet kilka kilogramów na plusie.

Jeśli na noc Sylwestrową masz zaplanowane spotkanie ze znajomymi, wyjście do klubu czy na wystawny bal to masz niewiele czasu na to, by po świętach wrócić do formy. Jeśli się właśnie zastanawiasz jak szybko schudnąć, to już nie musisz się martwić, jest to możliwe.

Potrzebne jest realizowanie pewnego konkretnego planu, który przygotowaliśmy specjalnie na taką okazję. Jest to „Błyskawiczna dieta przed imprezą”.  Została ona rozpisana na 3 dni, więc czasu jest w sam raz. Wobec tego nie ma na co czekać, do pracy! 🙂

jak szybko schudnąć

 

Na czym polega ta specjalna dieta?

 

po pierwsze: odpowiednie posiłki

Oczywiście ważna jest regularność, a więc spożywanie posiłków co 3-4 godziny. Dzięki temu praca przewodu pokarmowego zacznie wracać do normy, a organizm przestanie magazynować tkankę tłuszczową.

W posiłkach należy wykorzystać produkty, które korzystnie wpływają na redukcję wzdęć i przyspieszają pracę jelit oraz umożliwiają sprawne pozbycie się nadmiaru wody. Są to m.in. seler naciowy, natka pietruszki, grejpfrut

 

dieta

 

po drugie: wprowadzenie specjalnych płynów i zadbanie o odpowiednią ich ilość

Poświąteczne dodatkowe kilogramy to po części nadmiernie zgromadzona woda. Nie ma lepszego sposobu na pozbycie się jej niż wypijanie specjalnych płynów w odpowiednich ilościach. Po to, by efekt osiągnąć już w trakcie 3 dni może nie wystarczyć sama woda. Wiele ziół jak, np. pokrzywa, koper włoski czy czystek doskonale przyspieszają ten proces.

 

jak szybko schudnąć

 

Jakie efekty osiągniesz dzięki tej diecie?

 

– zlikwidowanie wzdęć i niestrawności

– sprawna praca przewodu pokarmowego

– poczucie lekkości

– poprawa samopoczucia

– zmniejszenie obwodu talii

– ubytek nawet 3-4 kg

 

Taką dietę można zastosować nie tylko przed Sylwestrem, ale również przed innymi ważnymi wydarzeniami w trakcie roku, np. weselem. Jest to też świetny sposób na powrót do formy po wakacjach czy służbowych wyjazdach, podczas których nie ma możliwości pilnowania diety. Nie jest to więc jednorazowa dieta. Można, a nawet warto ją w trakcie roku kilkukrotnie powtórzyć.

 

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zastanawiają się jak szybko schudnąć, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nie martw się, zdążysz do Sylwestra 🙂

Kto z Was jest gotowy? Zaczynamy? 🙂 „Błyskawiczna dieta przed imprezą”

 

jak szybko schudnąć